משלוח חינם על כל הזמנה מעל 299 ש"ח ועל כל קטגורית המזגנים באתר!
0
0

SMART

מערכות מיזוג אוויר חכמות

מערכות מיזוג אוויר חכמות מסוג SMART משדרגות משמעותית את איכות החיים של הלקוח בכך שהן יוצרות עבורו עולם וירטואלי חדש, המאפשר חיבור למערכת הענן באינטרנט, וכך מערכת מיזוג האוויר יכולה לתקשר עם גורם חיצוני, כגון שירות הלקוחות של ספקית מערכת מיזוג האוויר החכמה. מערכת מיזוג אוויר זו מתאימה את עצמה לצרכיו האישיים של הלקוח ומפתחת עבורו דפוס פעולה שבו הוא נדרש לעשות את המינימום שבלחיצה על כפתור באפליקציה על מנת להשיג שליטה מלאה בה, גם באמצעות השתלטות מרחוק. התותח מיזוג אוויר גאה לשווק את הדור הבא של העתיד בעולם מיזוג האוויר, ולספק עבורכם מערכות מיזוג אוויר חכמות מסוג SMART, המבוססות פיתוח טכנולוגי של חברת אלקטרה מיזוג אוויר וענקית טכנולוגיית המידע .IBM

 

הכירו את האפליקציה

האפליקציה כבר מזמן אינה נחלתם של הטלפונים הסלולריים בלבד. כיום, מערכות רבות עושות שימוש באפליקציה על מנת לייעל את תפעולן. מדובר כאמור במערכות חכמות ומתקדמות מבחינה טכנולוגית וכן זה היה רק עניין של זמן עד שנמצא ביניהן גם מערכות למיזוג אוויר. מערכות מיזוג אוויר חכמות מסוג SMART, עושות שימוש באפליקציה ידידותית למשתמש, המאפשרת תפעול כולל, גם מרחוק, של מערכת מיזוג האוויר בזמן אמת. האפשרות להפעיל ולכבות, לשנות את הטמפרטורה בכל חלל במבנה, לכוון את עוצמת האוורור ועוד, מציגה סטדנטרט חדש של שירות ותמיכה.

 

להעמיד דברים על תיקונם

תפעולה ודרכי פעולתה של מערכת מיזוג האוויר, נלמדים על ידי טכנולוגיית SMART, כשם שנעשה בעולם הבינה המלאכותית במערכות שונות, ובכך מסגלים עבורה מיומנויות של זיהוי תקלות ותיקונן מרחוק. במקרה של זיהוי פעולה חריגה באופן שבו מתופעלת או מתוחזקת מערכת מיזוג האוויר, תישלח התראה באופן מקוון עם מספר התקלה ללקוח ולמערכות חיצוניות כגון מוקד שירות הלקוחות.
במידה והתקלה אינה נפתרת מרחוק ונדרשת הגעת טכנאי, יש שטיפול התקלה יהיה מייטבי ומהיר יותר לרוב, מאחר והמידע אודות התקלה התקבל עוד מראש מהמערכת החכמה.

0
    0
    הסל שלך
    הסל שלך ריקחזרה לחנות

    אתר זה עושה שימוש בעוגיות (cookies) בהתאם למדיניות הפרטיות. המשך גלישה באתר מהווה הסכמה לשימוש זה. מדיניות הפרטיות