טכנולוגיות INVERTER

טכנולוגיית INVERTER המבוססת מערכת אלקטרונית חכמה, פועלת בתדירות תפוקה משתנה ועוצמתה מווסתת בהתאם לדרישה.

השקעה ראשונית נמוכה או חיסכון ארוך טווח ?

כאמור, ישנו קשר ישיר ומהותי בין בחירת מערכת מיזוג האוויר לבית או למשרד לבין איכות החיים של כולנו. כיום יותר מתמיד, עם התפתחות הטכנולוגיה בתחום מערכות מיזוג האוויר, רבים יעדיפו להשתדרג ולעבור למערכת מיזוג אוויר בעלת טכנולוגיה חדישה מסוג אינוורטר, או אם תרצו, מיני מרכזי אינוורטר. טכנולוגיית אינוורטר הינה טכנולוגיה מבוססת פטנט ייחודי, המאפשר שליטה מיטבית בתפוקת מערכת מיזוג האוויר. על ידי כך, נעשית הפחתה מסיבית בצריכת החשמל, אשר נגזרתה היא תוחלת חיים ארוכה יותר למערכת מיזוג האוויר. השילוב המנצח של חיסכון בעלויות לטווח הארוך בד בבד עם שימוש בטכנולוגיה מבוססת אנרגיה ירוקה, מצא את דרכו אל לב ליבו של הקהל הישראלי, וזאת על אף שמערכות מיזוג אוויר פשוטות מציעות עלות השקעה ראשונית נמוכה.

 

העתיד כבר כאן לא אוהבים שינויים ?! תכף תשנו את דעתכם.

טכנולוגיית אינוורטר המבוססת מערכת אלקטרונית חכמה, פועלת בתדירות תפוקה משתנה ועוצמתה מווסתת בהתאם לדרישה. מתוך מערכת מיזוג אוויר הפועלת בטכנולוגיה זו, מנוע המדחס שולט שליטה מלאה במהירות סיבוב המנוע באופן רציף, תוך כדי וויסות הטמפרטורה הרצויה (חימום או קירור) בזמן שהינה מופעלת. מערכת מיזוג אוויר הפועלת על טכנולוגיית אינוורטר, פועלת בשיא עוצמתה על מצב חימום או קירור כאמור בהתאם לדרישה. אותה עוצמה אף מאפשרת הגעה לטמפרטורה הרצויה בחצי מזמן העבודה שיידרש ממערכת מיזוג אוויר רגילה.

הפחתה בצריכת החשמל

מאחר ומערכת מיזוג אוויר המבוססת טכנולוגיית אינוורטר, פועלת בתדירות תפוקה משתנה ובהתאם לדרישה, צריכת החשמל מוגבלת. כאשר הטמפרטורה אליה מכוונים הינה מיטבית, מנוע המדחס ממשיך לפעול בתפוקה מינימאלית והטמפרטורה נשמרת יציבה. כך מתקבל מוצר יעיל שסבירותו להישחק במרוצת השנים יורדת יחד עם צריכת החשמל שבו.

 
 

תיאום נוח בין לחות לטמפרטורה

בפעולתה הרציפה אך שקטה של מערכת מיזוג אוויר הפועלת בטכנולוגיית האינוורטר, המערכת החכמה מווסתת ומייצבת את מדד הלחות והטמפרטורה בחלל שבו היא פועלת. המנגנון אינו דורש לחיצה פיסית על השלט על מנת לשלוט במדדים, אלא פועל באופן אוטומטי להורדת הלחות בקיץ והעלתה בחורף ומונעת את ייבוש האוויר כתוצאה מהחימום. טכנולוגיית האינוורטר מזהה אוטומטית מתי ישנו צורך בקירור או חימום, ופועלת עצמונית. כך נשמרים המדדים הן הטמפרטורה והלחות בתנאים מיטביים לאורך זמן ללא תנודות קיצוניות.